Koti > Tuotteet > Akutuotteet > Ladattavat akut (toissijainen) > P-140SCR/A19
P-140SCR/A19
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P-140SCR/A19 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P-140SCR/A19
Valmistaja Panasonic
Kuvaus BATTERY NICAD 1.2V 1.4AH SC
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus
In Stock 5955 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero P-140SCR/A19 Valmistaja Panasonic
Kuvaus BATTERY NICAD 1.2V 1.4AH SC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus
Määrä saatavilla 5955 pcs Tietolomake P-140SCR
Kategoria Akutuotteet Paino 48.53g
Jännite - Rated 1.2V päättyminen Style Flat Top (Non-Extending)
Standard Charge Time 16Hrs Standard Charge Nykyinen 140mA
Koko / Dimension 0.91" Dia x 1.69" H (23.0mm x 43.0mm) Toimitustiedot -