Koti > Tuotteet > Akutuotteet > Akut > P-50AAHF3
P-50AAHF3
P-50AAHF3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta P-50AAHF3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero P-50AAHF3
Valmistaja Panasonic
Kuvaus BATTERY PACK NICAD 3.6V 500MAH
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus
In Stock 4321 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero P-50AAHF3 Valmistaja Panasonic
Kuvaus BATTERY PACK NICAD 3.6V 500MAH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön vapautus / RoHS-vaatimusten mukainen poikkeus
Määrä saatavilla 4321 pcs Tietolomake P50AAH
Kategoria Akutuotteet Paino 63.05g
Jännite - Rated 3.6V päättyminen Style Solder Tab
Rakenne Side to Side, 1 Row x 3 Cells Koko / Dimension 1.71" L x 0.57" W x 1.97" H (43.5mm x 14.5mm x 50.0mm)