Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > S3EB-L2-24V
S3EB-L2-24V
S3EB-L2-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta S3EB-L2-24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero S3EB-L2-24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero S3EB-L2-24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9333 pcs Tietolomake S Series
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 16.8 VDC
Sammuta Voltage (Min) - päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC, 48VDC - Max Sarja S
Release Time 15ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Tube Muut nimet S3EBL224V
Käyttölämpötila -55°C ~ 65°C Toiminta-aika 15ms
Asennustyyppi Through Hole Valmistajan toimitusaika 10 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Sealed - Amber
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay 4PST-3NO/1NC (3 Form A, 1 Form B) 24VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 4A
Coil Voltage 24VDC Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Resistance 2.85 kOhms Coil Virta 202 mW
Coil Current 8.4mA
Liittyvät tuotteet
S3EB-48V Image
  • Osa#:S3EB-48V
  • valmistajat:Panasonic
  • Kuvaus:RELAY GEN PURPOSE 4PST 4A 48V
  • Varastossa:5970
JQ1P-9V Image
  • Osa#:JQ1P-9V
  • valmistajat:Panasonic
  • Kuvaus:RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 9V
  • Varastossa:5989
S3EB-5V Image
  • Osa#:S3EB-5V
  • Kuvaus:RELAY GENERAL PURPOSE 4PST 4A 5V