Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > SFS3-L-DC48V-D
SFS3-L-DC48V-D
SFS3-L-DC48V-D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta SFS3-L-DC48V-D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero SFS3-L-DC48V-D
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY SAFETY 4PST 6A 48V
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero SFS3-L-DC48V-D Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY SAFETY 4PST 6A 48V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3700 pcs Tietolomake SF Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 36 VDC
Sammuta Voltage (Min) 4.8 VDC päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 250VAC, 30VDC - Max Sarja SFS
Release Time 20ms Relay Type Safety
Pakkaus Bulk Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C