Koti > Tuotteet > releet > Teho releet, yli 2 ampeeria > ST1-L2-DC24V
ST1-L2-DC24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ST1-L2-DC24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ST1-L2-DC24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ST1-L2-DC24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5629 pcs Tietolomake ST Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 19.2 VDC
Sammuta Voltage (Min) - päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 380VAC, 250VDC - Max Sarja ST
Release Time 10ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Tube Muut nimet 255-2846
ST1-L2-DC24V-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 60°C Toiminta-aika 10ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Sealed - Fully
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Through Hole Ota Arvostelu (Current) 8A
Yhteydenotto Material Silver Alloy Yhteydenottolomake DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B)
Coil Voltage 24VDC Coil Type Latching, Dual Coil
Coil Resistance 2.4 kOhms Coil Virta 240 mW
Coil Current 10.0mA