Koti > Tuotteet > releet > Signaalireleet, enintään 2 ampeeria > TQ2SL-1.5V
TQ2SL-1.5V
TQ2SL-1.5V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TQ2SL-1.5V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TQ2SL-1.5V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero TQ2SL-1.5V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29861 pcs Tietolomake TQ Relays Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 1.13 VDC
Sammuta Voltage (Min) 0.15 VDC päättyminen Style Gull Wing
kytkentäjännite 125VAC, 220VDC - Max Sarja TQ-SMD
Release Time 4ms Relay Type Telecom
Pakkaus Tube Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toiminta-aika 4ms Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Valmistajan toimitusaika 20 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ota Arvostelu (Current) 2A
Yhteydenotto Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 1.5VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 16 Ohms Coil Virta 140 mW
Coil Current 93.8mA