Koti > Tuotteet > releet > Signaalireleet, enintään 2 ampeeria > TQ2SS-48V-X
TQ2SS-48V-X
TQ2SS-48V-X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TQ2SS-48V-X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TQ2SS-48V-X
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero TQ2SS-48V-X Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 31541 pcs Tietolomake TQ Relays Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 36 VDC
Sammuta Voltage (Min) 4.8 VDC päättyminen Style Gull Wing
kytkentäjännite 125VAC, 220VDC - Max Sarja TQ-SMD
Release Time 4ms Relay Type Telecom
Pakkaus Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Yksityiskohtainen kuvaus Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ota Arvostelu (Current) 2A
Yhteydenotto Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 48VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 7.68 kOhms Coil Virta 300 mW
Coil Current 6.3mA