Koti > Tuotteet > releet > Signaalireleet, enintään 2 ampeeria > TQ2SS-L-24V
TQ2SS-L-24V
TQ2SS-L-24V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TQ2SS-L-24V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TQ2SS-L-24V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 125V
(Yhdysvaltain dollareina)
50 pcs
Product parameter
Osa numero TQ2SS-L-24V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 125V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 26442 pcs Tietolomake TQ Relays Series Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 18 VDC
Sammuta Voltage (Min) - päättyminen Style Gull Wing
kytkentäjännite 125VAC, 220VDC - Max Sarja TQ-SMD
Release Time 4ms Relay Type Telecom
Pakkaus Tube Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Yksityiskohtainen kuvaus Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ota Arvostelu (Current) 2A
Yhteydenotto Material Silver Nickel (AgNi), Gold (Au) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 24VDC Coil Type Latching, Single Coil
Coil Resistance 5.76 kOhms Coil Virta 100 mW
Coil Current 4.2mA