Koti > Tuotteet > releet > Signaalireleet, enintään 2 ampeeria > TX2-L2-12V
TX2-L2-12V
TX2-L2-12V
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TX2-L2-12V luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TX2-L2-12V
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs40 pcs80 pcs
120 pcs280 pcs520 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero TX2-L2-12V Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 38307 pcs Tietolomake TX Relays Datasheet
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 9 VDC
Sammuta Voltage (Min) - päättyminen Style PC Pin
kytkentäjännite 220VDC - Max Sarja TX
Release Time 4ms Relay Type Telecom
Pakkaus Tube Muut nimet 255-1782
255-1782-ND
TX2L212V
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Toiminta-aika 4ms
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Sealed - Fully Yksityiskohtainen kuvaus Telecom Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
Ota Arvostelu (Current) 2A Yhteydenotto Material Silver (Ag), Gold (Au)
Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C) Coil Voltage 12VDC
Coil Type Latching, Dual Coil Coil Resistance 720 Ohms
Coil Virta 200 mW Coil Current 16.7mA
Liittyvät tuotteet
TX2-L-3V Image
  • Osa#:TX2-L-3V
  • valmistajat:Panasonic