Koti > Tuotteet > releet > Signaalireleet, enintään 2 ampeeria > TX2SS-12V-X
TX2SS-12V-X
TX2SS-12V-X
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TX2SS-12V-X luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TX2SS-12V-X
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 220V
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero TX2SS-12V-X Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY TELECOM DPDT 2A 220V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39676 pcs Tietolomake
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 9 VDC
Sammuta Voltage (Min) 1.2 VDC päättyminen Style Gull Wing
kytkentäjännite 220VDC - Max Sarja TX
Release Time 4ms Relay Type Telecom
Pakkaus Tape & Reel (TR) Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toiminta-aika 4ms Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Sealed - Fully
Yksityiskohtainen kuvaus Telecom Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ota Arvostelu (Current) 2A
Yhteydenotto Material Silver (Ag), Gold (Au) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 12VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 1.03 kOhms Coil Virta 140 mW
Coil Current 11.7mA