Koti > Tuotteet > releet > Signaalireleet, enintään 2 ampeeria > TXD2SS-4.5V-3
TXD2SS-4.5V-3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta TXD2SS-4.5V-3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero TXD2SS-4.5V-3
Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V
(Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
Product parameter
Osa numero TXD2SS-4.5V-3 Valmistaja Panasonic
Kuvaus RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 220V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12811 pcs Tietolomake TX-D Relays
Kategoria releet Turn On Jännite (max) 3.38 VDC
Sammuta Voltage (Min) 0.45 VDC päättyminen Style Gull Wing
kytkentäjännite 220VDC - Max Sarja TX-D
Release Time 4ms Relay Type General Purpose
Pakkaus Tube Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Toiminta-aika 4ms Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Sealed - Fully
Yksityiskohtainen kuvaus General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount Ota Arvostelu (Current) 2A
Yhteydenotto Material Silver (Ag), Gold (Au) Yhteydenottolomake DPDT (2 Form C)
Coil Voltage 4.5VDC Coil Type Non Latching
Coil Resistance 72 Ohms Coil Virta 280 mW
Coil Current 62.5mA