UNR32A500L
UNR32A500L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UNR32A500L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UNR32A500L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS NPN 100MW SSSMINI3
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 841186 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero UNR32A500L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS NPN 100MW SSSMINI3 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 841186 pcs Tietolomake UNR32A5
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA transistori tyyppi NPN - Pre-Biased
Toimittaja Device Package SSSMini3-F1 Sarja -
Vastus - pohja (R1) 10 kOhms Virta - Max 100mW
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case SOT-723
Muut nimet UNR32A500LCT Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Taajuus - Siirtyminen 150MHz Yksityiskohtainen kuvaus Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 80mA 150MHz 100mW Surface Mount SSSMini3-F1
DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 160 @ 5mA, 10V Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 500nA
Nykyinen - Collector (le) (Max) 80mA