UNR422200A
UNR422200A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta UNR422200A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero UNR422200A
Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS NPN 300MW NS-B1
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero UNR422200A Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS NPN 300MW NS-B1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4088 pcs Tietolomake UNR422x Series
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 5mA, 100mA transistori tyyppi NPN - Pre-Biased
Toimittaja Device Package NS-B1 Sarja -
Vastus - emitteripohja (R2) 4.7 kOhms Vastus - pohja (R1) 4.7 kOhms
Virta - Max 300mW Pakkaus Tape & Box (TB)
Pakkaus / Case NS-B1 Muut nimet UNR422200ATB
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Taajuus - Siirtyminen 200MHz
Yksityiskohtainen kuvaus Pre-Biased Bipolar Transistor (BJT) NPN - Pre-Biased 50V 500mA 200MHz 300mW Through Hole NS-B1 DC Nykyinen Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 50 @ 100mA, 10V
Nykyinen - Collector Cutoff (Max) 1µA Nykyinen - Collector (le) (Max) 500mA