XP0431500L
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta XP0431500L luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero XP0431500L
Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI6
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero XP0431500L Valmistaja Panasonic
Kuvaus TRANS PREBIAS NPN/PNP SMINI6 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 274408 pcs Tietolomake XP04315
Kategoria Discrete Semiconductor Products Jännite - Collector Emitter Breakdown (Max) 50V
Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic 250mV @ 300µA, 10mA transistori tyyppi 1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual)