Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot - hallinta > Lämpökutistuvat letkut > HSTT75-C2
HSTT75-C2
HSTT75-C2
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HSTT75-C2 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HSTT75-C2
Valmistaja Panduit
Kuvaus HEAT SHRINK RED .75"
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 630 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero HSTT75-C2 Valmistaja Panduit
Kuvaus HEAT SHRINK RED .75" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 630 pcs Tietolomake HSTT(V) Drawing
Kategoria Kaapelit, johdot - hallinta Tyyppi Tubing, Flexible
kutistuminen Ratio 2 to 1 Shrink Lämpötila 90°C
Sarja HSTT Talteen Seinämän paksuus 0.030" (0.76mm)
Muut nimet 07498374714
HSTT75-C2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 135°C
Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable materiaali Polyolefin (PO), Irradiated
Valmistajan toimitusaika 4 Weeks Pituus 100.0' (30.5m)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Sisäläpimitta - Mukana 0.750" (19.05mm)
Sisäläpimitta - Keräyspaperi 0.375" (9.53mm) ominaisuudet Flame Retardant
Yksityiskohtainen kuvaus Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Red 100.0' (30.5m) Väri Red