HSTTP75-QY
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HSTTP75-QY luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | HSTTP75-QY |
|---|---|
| Valmistaja | Panduit |
| Kuvaus | HEAT SHRINK PVC .75" X 25' |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs |
Product parameter
| Osa numero | HSTTP75-QY | Valmistaja | Panduit |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | HEAT SHRINK PVC .75" X 25' | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Kategoria | Kaapelit, johdot - hallinta | Tyyppi | Tubing, Flexible |
| kutistuminen Ratio | 2 to 1 | Shrink Lämpötila | 100°C |
| Sarja | HSTTP | Talteen Seinämän paksuus | 0.035" (0.89mm) |
| Muut nimet | 298-13686 HSTTP75-Q HSTTP75-Q-ND HSTTP75-QY-ND |
Käyttölämpötila | -20°C ~ 105°C |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable | materiaali | Poly-Vinyl Chloride (PVC), Irradiated |
| Valmistajan toimitusaika | 4 Weeks | Pituus | 25.0' (7.6m) |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Sisäläpimitta - Mukana | 0.750" (19.05mm) |
| Sisäläpimitta - Keräyspaperi | 0.375" (9.53mm) | ominaisuudet | Cut Resistant, Flame Retardant, Fuel and Oil Resistant, Solder Resistant, UV Resistant |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Heat Shrink Tubing, Flexible 0.750" (19.05mm) 2 to 1 Black 25.0' (7.6m) | Väri | Black |