Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Flat Flex, Ribbon Jumper Kaapelit > 100R22-152B
100R22-152B
100R22-152B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 100R22-152B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 100R22-152B
Valmistaja Parlex Corp.
Kuvaus CABLE FFC 22POS 1.00MM 5.98"
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 100R22-152B Valmistaja Parlex Corp.
Kuvaus CABLE FFC 22POS 1.00MM 5.98" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 35998 pcs Tietolomake Standard ZIF Cable DatasheetFFC Part Number Guide
Kategoria Kaapeliasennukset päättyminen Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Sarja - Piki 0.039" (1.00mm)