Koti > Tuotteet > Kaapeliasennukset > Flat Flex, Ribbon Jumper Kaapelit > 100R27-76B
100R27-76B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 100R27-76B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 100R27-76B
Valmistaja Parlex Corp.
Kuvaus CABLE FFC 27POS 1.00MM 3"
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero 100R27-76B Valmistaja Parlex Corp.
Kuvaus CABLE FFC 27POS 1.00MM 3" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42356 pcs Tietolomake Standard ZIF Cable DatasheetFFC Part Number Guide
Kategoria Kaapeliasennukset päättyminen Style Top on Both Sides, Backers on Both Sides
Sarja - Piki 0.039" (1.00mm)
Napaluku 27 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Pituus - avoimet päät 0.140" (3.56mm)
Pituus 3.000" (76.20mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 27 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 3.000" (76.20mm) Kaapelin tyyppi FFC, FPC