800-V3-059-20-001101
800-V3-059-20-001101
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 800-V3-059-20-001101 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 800-V3-059-20-001101
Valmistaja Preci-Dip
Kuvaus CONN HDR 59POS 0.100 T/H R/A
(Yhdysvaltain dollareina)
70 pcs
Product parameter
Osa numero 800-V3-059-20-001101 Valmistaja Preci-Dip
Kuvaus CONN HDR 59POS 0.100 T/H R/A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13162 pcs Tietolomake 800-xx-yyy-20-001101
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 150VDC
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
peittänyt Unshrouded Sarja 800
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.100" (2.54mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 1
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 59
Asennustyyppi Through Hole, Right Angle Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Polyester, Glass Filled Eristyskorkeus 0.100" (2.54mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 59 position 0.100" (2.54mm) Nykyinen arvostelu 3A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Circular
Yhteydenotto Material Brass Yhteyden pituus - Post 0.126" (3.20mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.195" (4.95mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -