Koti > Tuotteet > Potentiometrit, muuttuva vastus > Pyörivät potentiometrit, reostaatit > KA1031S28
KA1031S28
KA1031S28
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta KA1031S28 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero KA1031S28
Valmistaja Precision Electronic Components Ltd.
Kuvaus POT 10K OHM 2W CARBON LOG
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero KA1031S28 Valmistaja Precision Electronic Components Ltd.
Kuvaus POT 10K OHM 2W CARBON LOG Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12191 pcs Tietolomake RV4, K Series
Kategoria Potentiometrit, muuttuva vastus Toleranssi ±10%
päättyminen Style Solder Lug lämpötila kerroin -
kynttilä Logarithmic Koko - Body Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm)
Sarja K Kierto 314°
resistiivinen Material Carbon Resistance (ohmia) 10k
Virta (wattia) 2W Pakkaus Bulk
Kierrosten lukumäärä 1 Gangtien lukumäärä 1
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 5 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus 10k Ohm 1 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Holkki Thread 3/8-32
Sisäänrakennettu kytkin None säätö Tyyppi User Defined
Actuator Type Slotted toimilaite Pituus 0.875" (22.23mm)
toimilaite Halkaisija 0.249" (6.32mm)