1221-25-AL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1221-25-AL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 1221-25-AL |
|---|---|
| Valmistaja | RAF |
| Kuvaus | ROUND SPACER ALUMINUM 1/2" |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 1 pcs | 25 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs | |||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | 1221-25-AL | Valmistaja | RAF |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 104505 pcs | Tietolomake | 1221-25-AL Drawing1215-1245 Cut Sheet |
| Kategoria | Laitteisto, kiinnittimet, tarvikkeet | Tyyppi | Round Spacer |
| Kierteinen / kierteetön | Unthreaded | Sarja | - |
| Kierrä, kierteen koko | - | plating | - |
| Muut nimet | 1772-1345 | Kosteuden herkkyys (MSL) | Not Applicable |
| materiaali | Aluminum | Valmistajan toimitusaika | 7 Weeks |
| Pituus - Kaiken | 0.500" (12.70mm) 1/2" | Lyijytön tila / RoHS-tila | Contains lead / RoHS Compliant |
| sukupuoli | Female, Female | ominaisuudet | - |
| Halkaisija - Ulkopuolella | 0.500" (12.70mm) 1/2" | Halkaisija - Inside | 0.252" (6.40mm) |
| Yksityiskohtainen kuvaus | Round Spacer Unthreaded Aluminum 0.500" (12.70mm) 1/2" | Väri | - |
| Välillä Board Korkeus | 0.500" (12.70mm) 1/2" |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
1221-0-05-15-00-00-01-0 - valmistajat:
Mill-Max - Kuvaus:
CONN PC PIN SQUARE 0.025 GOLD - Varastossa:
- Osa#:
1221-4009 - valmistajat:
Amphenol SV Microwave - Kuvaus:
CONN SMP JACK STR 50 OHM SOLDER - Varastossa:
Mill-Max - Kuvaus:
1221 SV005 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
1221 SILVER 100 FT - Varastossa:
1382
CONN SMP JACK R/A 50 OHM SOLDER - Varastossa:
API Technologies Corp. - Kuvaus:
FILTER LC(PI) 4000PF CHASSIS - Varastossa:
CONN PC PIN SQUARE - Varastossa:
108259
1221-H - valmistajat:
Davies Molding, LLC. - Kuvaus:
KNOB SERRATED 0.250" PLASTIC - Varastossa:
CONN PC PIN SQUARE 0.025 TINLEAD - Varastossa:
1221 SV001 - valmistajat:
Alpha Wire - Kuvaus:
1221 SILVER 1000 FT - Varastossa:
139
1221-12-PH - valmistajat:
RAF - Kuvaus:
ROUND SPACER PHENOLIC 1/2" - Varastossa:
1221 SV002 - valmistajat:
1221 SILVER 500 FT - Varastossa:
240