Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > R-78B2.5-2.0
R-78B2.5-2.0
R-78B2.5-2.0
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R-78B2.5-2.0 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R-78B2.5-2.0
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 2.5V
(Yhdysvaltain dollareina)
42 pcs
Product parameter
Osa numero R-78B2.5-2.0 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 2.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9819 pcs Tietolomake R-78B-2.0 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 2.5V
Jännite - tulo (Min) 4.75V Jännite - tulo (Max) 32V
Tyyppi Linear Regulator Replacement Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.45" L x 0.33" W x 0.69" H (11.5mm x 8.5mm x 17.5mm) Sarja INNOLINE R-78B-2.0
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 3-SIP Module
Muut nimet 80099320 Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OTP, SCP
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 2.5V 2A 4.75V - 32V Input
Nykyinen - Output (Max) 2A Ohjaustoiminnot -