Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > R0.25DA-050505
R0.25DA-050505
R0.25DA-050505
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R0.25DA-050505 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R0.25DA-050505
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW
(Yhdysvaltain dollareina)
33 pcs
Product parameter
Osa numero R0.25DA-050505 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 5V 250MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9746 pcs Tietolomake R0.25S,D(A) Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 5V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 1kV Jännite - tulo (Min) 4.5V
Jännite - tulo (Max) 5.5V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Sarja ECONOLINE R0.25D
Virta (wattia) 250mW Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 10-SMD Module Muut nimet 10014338
R0.25DA050505
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 60 ~ 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V 5V 25mA, 25mA 4.5V - 5.5V Input Nykyinen - Output (Max) 25mA, 25mA