Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > R0.5S8-2415
R0.5S8-2415
R0.5S8-2415
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R0.5S8-2415 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R0.5S8-2415
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 500MW
(Yhdysvaltain dollareina)
40 pcs
Product parameter
Osa numero R0.5S8-2415 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V 500MW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13577 pcs Tietolomake R0.5S_D Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1kV Jännite - tulo (Min) 21.6V
Jännite - tulo (Max) 26.4V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.50" L x 0.42" W x 0.28" H (12.8mm x 10.7mm x 7.0mm) Sarja ECONOLINE R0.5S
Virta (wattia) 500mW Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SMD Module Muut nimet 10016601
R0.5S82415
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 77%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 33mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 33mA