Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > R1D10-123.3
R1D10-123.3
R1D10-123.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R1D10-123.3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R1D10-123.3
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
33 pcs
Product parameter
Osa numero R1D10-123.3 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15121 pcs Tietolomake R1S-R1D Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -3.3V Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1kV Jännite - tulo (Min) 10.8V
Jännite - tulo (Max) 13.2V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm) Sarja ECONOLINE R1D
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 10-SMD Module Muut nimet 10900092
R1D10123.3
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 152mA, 152mA