Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > R1S12-053.3
R1S12-053.3
R1S12-053.3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R1S12-053.3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R1S12-053.3
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
33 pcs
Product parameter
Osa numero R1S12-053.3 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12725 pcs Tietolomake R1S-R1D Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 1kV
Jännite - tulo (Min) 4.5V Jännite - tulo (Max) 5.5V
Tyyppi Isolated Module Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.28" H (15.2mm x 10.7mm x 7.0mm)
Sarja ECONOLINE R1S Virta (wattia) 1W
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 12-SMD Module, 10 Leads
Muut nimet 10900692
R1S12053.3
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 75% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 4.5V - 5.5V Input
Nykyinen - Output (Max) 303mA Ohjaustoiminnot -