Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > R2D-1524/P
R2D-1524/P
R2D-1524/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R2D-1524/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R2D-1524/P
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 2W
(Yhdysvaltain dollareina)
33 pcs
Product parameter
Osa numero R2D-1524/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-24V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9367 pcs Tietolomake R2S-R2D Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -24V Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Isolation 1kV Jännite - tulo (Min) 13.5V
Jännite - tulo (Max) 16.5V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.60" L x 0.42" W x 0.35" H (15.2mm x 10.7mm x 9.0mm) Sarja ECONOLINE R2D
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 10-SMD Module, 6 Leads Muut nimet 10901311
R2D1524/P
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 24V -24V 42mA, 42mA 13.5V - 16.5V Input Nykyinen - Output (Max) 42mA, 42mA