Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > R2S-243.3/H
R2S-243.3/H
R2S-243.3/H
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta R2S-243.3/H luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero R2S-243.3/H
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W
(Yhdysvaltain dollareina)
39 pcs
Product parameter
Osa numero R2S-243.3/H Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8006 pcs Tietolomake R2S-R2D Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 21.6V
Jännite - tulo (Max) 26.4V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.50" L x 0.42" W x 0.35" H (12.8mm x 10.7mm x 9.0mm) Sarja ECONOLINE R2S
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-SMD Module, 5 Leads Muut nimet 10901539
R2S243.3/H
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 606mA