Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > RAC15-05DB-E
RAC15-05DB-E
RAC15-05DB-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RAC15-05DB-E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RAC15-05DB-E
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RAC15-05DB-E Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5759 pcs Tietolomake RAC15-B Series
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Paino 0.265 lb (120.2g)
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -5V Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 2.52" L x 1.80" W x 0.94" H (64.0mm x 45.6mm x 23.8mm) Sarja POWERLINE RAC15-B
Virta (wattia) 15W Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads
Muut nimet 20000624
RAC1505DBE
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 2 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) kuorman asetus ±1%
line asetus ±0.5% Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP tehokkuus 79%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V -5V 1.5A, 1.5A 90 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 1.5A, 1.5A