Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > AC DC -muuntimet > RAC15-24SA-E
RAC15-24SA-E
RAC15-24SA-E
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RAC15-24SA-E luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RAC15-24SA-E
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V
(Yhdysvaltain dollareina)
3 pcs
Product parameter
Osa numero RAC15-24SA-E Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 2A 6.5-18VIN 3.0-5.5V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1900 pcs Tietolomake RAC15-A Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Paino 0.251 lb (113.85g)
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 24V
Jännite - Input 90 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 2.91" L x 2.13" W x 0.88" H (74.0mm x 54.0mm x 22.3mm) Sarja POWERLINE RAC15-A
Virta (wattia) 15W Pakkaus / Case 8-DIP Module, 5 Leads
Muut nimet 20000628
RAC1524SAE
Käyttölämpötila -40°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 12 Weeks
kuorman asetus ±0.5% line asetus ±0.5%
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet SCP
tehokkuus 80% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 625mA 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 625mA Hyväksynnät CE, cULus