Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > RACD03-700-PSE
RACD03-700-PSE
RACD03-700-PSE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RACD03-700-PSE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RACD03-700-PSE
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DRVR CC/CV AC/DC 3-6V 700MA
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero RACD03-700-PSE Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DRVR CC/CV AC/DC 3-6V 700MA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 12468 pcs Tietolomake RACD03-PSE Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Voltage - lähtö 3 ~ 6 V
Jännite - Isolation 3.75kV Jännite - tulo (Min) 100VAC
Jännite - tulo (Max) 120VAC Tyyppi Constant Current, Voltage
topologia AC DC Converter päättyminen Style Wire Leads
Koko / Dimension 1.50" L x 1.18" W x 0.91" H (38.1mm x 29.6mm x 23.1mm) Sarja LIGHTLINE RACD03
Arvioinnit IP66 Virta (wattia) 3W
Muut nimet 21000279
Käyttölämpötila -20°C ~ 40°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 9 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet OCP, OTP, OVP, SCP
tehokkuus 62% himmennys -
Yksityiskohtainen kuvaus 700mA 3 ~ 6 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Nykyinen - Output (Max) 700mA