RACD100-1400A
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RACD100-1400A luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | RACD100-1400A |
|---|---|
| Valmistaja | RECOM Power |
| Kuvaus | LED DRIVER CC AC/DC 50-71V |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 300 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | RACD100-1400A | Valmistaja | RECOM Power |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | LED DRIVER CC AC/DC 50-71V | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 1610 pcs | Tietolomake | RACD100-(700,1400)A Datasheet |
| Kategoria | Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) | Paino | 1.7 lbs (771.1g) |
| Voltage - lähtö | 50 ~ 71 V | Jännite - Isolation | 3.75kV |
| Jännite - tulo (Min) | 90VAC | Jännite - tulo (Max) | 305VAC |
| Tyyppi | Constant Current | topologia | AC DC Converter |
| päättyminen Style | Wire Leads | Koko / Dimension | 7.80" L x 2.24" W x 1.50" H (198.0mm x 57.0mm x 37.0mm) |
| Sarja | LIGHTLINE RACD100-A | Arvioinnit | IP67 |
| Virta (wattia) | 100W | Muut nimet | 22000040 945-2148 RACD100-1400A-ND |
| Käyttölämpötila | -30°C ~ 55°C | Lukumäärä Lähdöt | 1 |
| Asennustyyppi | Chassis Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Valmistajan toimitusaika | 15 Weeks | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant |
| ominaisuudet | OTP, OVP, SCP | tehokkuus | 91% |
| himmennys | Analog, PWM | Yksityiskohtainen kuvaus | 1.4A 50 ~ 71 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output |
| Nykyinen - Output (Max) | 1.4A | Hyväksynnät | CE, cUL, UL |