Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > LED-ajurit > RACD150-48-ENEC
RACD150-48-ENEC
RACD150-48-ENEC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RACD150-48-ENEC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RACD150-48-ENEC
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero RACD150-48-ENEC Valmistaja RECOM Power
Kuvaus LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 3.2A Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5440 pcs Tietolomake RACD150-xx-ENEC
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Paino 2.4 lbs (1.1kg)
Voltage - lähtö 34 ~ 48 V Jännite - Isolation 3.75kV
Jännite - tulo (Min) 90VAC Jännite - tulo (Max) 305VAC
Tyyppi Constant Current, Voltage topologia AC DC Converter
päättyminen Style Wire Leads Koko / Dimension 8.74" L x 2.68" W x 1.54" H (222.0mm x 68.0mm x 39.0mm)