Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > RACM150-24S/F
RACM150-24S/F
RACM150-24S/F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RACM150-24S/F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RACM150-24S/F
Valmistaja Recom Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 578 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero RACM150-24S/F Valmistaja Recom Power
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 578 pcs Tietolomake RACM150 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Working 150W
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 24V Jännite - Input 85 ~ 264 VAC
Tyyppi Enclosed Koko / Dimension 4.60" L x 2.44" W x 1.94" H (116.8mm x 62.0mm x 49.2mm)
Sarja RACM150 Ripple Current - matala taajuus Medical
Teho (W) - Per Port No Output Configuration 1
Muut nimet 21000216
RACM15024SF
Käyttölämpötila -25°C ~ 80°C (With Derating)
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 8 Weeks Valmistajan osanumero RACM150-24S/F
line asetus 92% ominaisuudet Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Universal Input
Feature Pins 6.25A Laajennettu kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.25A 85 ~ 264 VAC Input
tehokkuus - Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W
Nykyinen - breakover 4kV (4000V) Hyväksynnät CE, cURus