Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > RACM65-15S-ST
RACM65-15S-ST
RACM65-15S-ST
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RACM65-15S-ST luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RACM65-15S-ST
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 65W 85-264VIN 15VOUT
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 868 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero RACM65-15S-ST Valmistaja RECOM Power
Kuvaus CONV AC/DC 65W 85-264VIN 15VOUT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 868 pcs Tietolomake RACM65 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 15V Jännite - Isolation 4kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 3.60" L x 2.38" W x 1.31" H (91.4mm x 60.5mm x 33.3mm) Sarja RACM65
Virta (wattia) 65W Muut nimet 21000266
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus No Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
tehokkuus 93.5% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 15V 4.33A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 4.33A Hyväksynnät CE, cURus