Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RB-123.3D/P
RB-123.3D/P
RB-123.3D/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RB-123.3D/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RB-123.3D/P
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero RB-123.3D/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19176 pcs Tietolomake RB Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -3.3V Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1kV Jännite - tulo (Min) 10.8V
Jännite - tulo (Max) 13.2V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.7mm x 6.0mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE RB
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads Muut nimet 10004342
RB123.3D/P
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 152mA, 152mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 152mA, 152mA