Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > REC15-2415D/H3
REC15-2415D/H3
REC15-2415D/H3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REC15-2415D/H3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REC15-2415D/H3
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 15W
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero REC15-2415D/H3 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 15W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5365 pcs Tietolomake REC15 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE REC15
Virta (wattia) 15W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet REC152415D/H3
Käyttölämpötila -40°C ~ 71°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Remote On/Off, OCP, SCP
tehokkuus 86% Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 18V - 36V Input
Nykyinen - Output (Max) 500mA, 500mA Ohjaustoiminnot Enable, Active High