Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > REC20-4815DZ
REC20-4815DZ
REC20-4815DZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REC20-4815DZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REC20-4815DZ
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 20W
(Yhdysvaltain dollareina)
18 pcs
Product parameter
Osa numero REC20-4815DZ Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-15V 20W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2055 pcs Tietolomake REC20-Z Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -15V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE REC20-Z
Virta (wattia) 20W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 6-DIP Module Muut nimet 10018097
Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 91%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 667mA, 667mA 18V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 667mA, 667mA