Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > REC3-053.3SRW/H/B/SMD-R
REC3-053.3SRW/H/B/SMD-R
REC3-053.3SRW/H/B/SMD-R
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REC3-053.3SRW/H/B/SMD-R luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REC3-053.3SRW/H/B/SMD-R
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 3W
(Yhdysvaltain dollareina)
100 pcs
Product parameter
Osa numero REC3-053.3SRW/H/B/SMD-R Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 3W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5911 pcs Tietolomake REC3-SRW_DRW Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 4.5V
Jännite - tulo (Max) 9V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.26" L x 0.78" W x 0.44" H (32.0mm x 19.9mm x 11.2mm) Sarja ECONOLINE REC3-SRW
Virta (wattia) 3W Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 24-SMD Module, 18 Leads Muut nimet 10005888
REC3053.3SRW/H/B/SMDR
Käyttölämpötila -40°C ~ 80°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 76%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 900mA 4.5V - 9V Input Nykyinen - Output (Max) 900mA