Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > REC3.5-4809DRW/R8/A/X1
REC3.5-4809DRW/R8/A/X1
REC3.5-4809DRW/R8/A/X1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REC3.5-4809DRW/R8/A/X1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REC3.5-4809DRW/R8/A/X1
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W
(Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
Product parameter
Osa numero REC3.5-4809DRW/R8/A/X1 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-9V 3.5W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2570 pcs Tietolomake REC3.5/R Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -9V Jännite - Tuotos 1 9V
Jännite - Isolation 8kV Jännite - tulo (Min) 36V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE REC3.5/R
Virta (wattia) 3.5W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 6 Leads Muut nimet 11000223
REC3.54809DRW/R8/A/X1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP, UVLO tehokkuus 83%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 194mA, 194mA 36V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 194mA, 194mA