Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > REC30-483.4SZ
REC30-483.4SZ
REC30-483.4SZ
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REC30-483.4SZ luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REC30-483.4SZ
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.4V 30W
(Yhdysvaltain dollareina)
11 pcs
Product parameter
Osa numero REC30-483.4SZ Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.4V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1704 pcs Tietolomake REC30-Z Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.4V
Jännite - Isolation 1.6kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE REC30-Z
Virta (wattia) 30W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 8-DIP Module, 6 Leads Muut nimet 10018122
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 87%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.4V 6A 18V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 6A