Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > REC6-2405SRW/R10/A/X1
REC6-2405SRW/R10/A/X1
REC6-2405SRW/R10/A/X1
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REC6-2405SRW/R10/A/X1 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REC6-2405SRW/R10/A/X1
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 6W
(Yhdysvaltain dollareina)
15 pcs
Product parameter
Osa numero REC6-2405SRW/R10/A/X1 Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1952 pcs Tietolomake REC6/R Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 10kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 36V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE REC6/R
Virta (wattia) 6W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 7 Leads Muut nimet 11000017
REC62405SRW/R10/A/X1
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP, UVLO tehokkuus 81%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 1A 18V - 36V Input Nykyinen - Output (Max) 1A