Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > REM1-3.33.3S
REM1-3.33.3S
REM1-3.33.3S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REM1-3.33.3S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REM1-3.33.3S
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero REM1-3.33.3S Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 9146 pcs Tietolomake REM1 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 3.3V Jännite - Isolation 5.2kV
Jännite - tulo (Min) 2.97V Jännite - tulo (Max) 3.63V
Tyyppi Isolated Module Toimittaja Device Package -
Koko / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.0mm x 10.2mm) Sarja REM1
Virta (wattia) 1W Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads
Muut nimet 51000435
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 14 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant tehokkuus 78%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 2.97V - 3.63V Input Nykyinen - Output (Max) 303mA