Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > REM10-4805SW/A/CTRL
REM10-4805SW/A/CTRL
REM10-4805SW/A/CTRL
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REM10-4805SW/A/CTRL luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REM10-4805SW/A/CTRL
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 10W
Product parameter
Osa numero REM10-4805SW/A/CTRL Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 5V 10W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1437 pcs Tietolomake REM10 Dimension DrawingREM10 Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 5V
Jännite - Isolation 5.0kV Jännite - tulo (Min) 18V
Jännite - tulo (Max) 75V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Sarja MEDLINE REM10
Virta (wattia) 10W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 6 Leads Muut nimet 51000394
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 86.5%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 18V - 75V Input Nykyinen - Output (Max) 2A