Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > REM6-053.3S/C
REM6-053.3S/C
REM6-053.3S/C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta REM6-053.3S/C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero REM6-053.3S/C
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 6W
(Yhdysvaltain dollareina)
7 pcs
Product parameter
Osa numero REM6-053.3S/C Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 6W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1617 pcs Tietolomake REM6 Series DatasheetREM6 Dimension Drawing
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 5.0kV Jännite - tulo (Min) 4.5V
Jännite - tulo (Max) 9V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm) Sarja MEDLINE REM6
Virta (wattia) 6W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 24-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 51000146
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO tehokkuus 81.5%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 4.5V - 9V Input Nykyinen - Output (Max) 1.8A