Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RGZ-243.3D/P
RGZ-243.3D/P
RGZ-243.3D/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RGZ-243.3D/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RGZ-243.3D/P
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W
(Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
Product parameter
Osa numero RGZ-243.3D/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER +/-3.3V 2W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8364 pcs Tietolomake RJZ, RGZ Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -3.3V Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 21.6V
Jännite - tulo (Max) 26.4V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm) Sarja ECONOLINE RGZ
Virta (wattia) 2W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 14-DIP Module, 6 Leads Muut nimet 10011430
RGZ243.3D/P
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 75%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 3.3V -3.3V 303mA, 303mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 303mA, 303mA