Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RH-121509D/P
RH-121509D/P
RH-121509D/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RH-121509D/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RH-121509D/P
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero RH-121509D/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10579 pcs Tietolomake RK_RH Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -9V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 3kV Jännite - tulo (Min) 10.8V
Jännite - tulo (Max) 13.2V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.6mm x 6.0mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE RH
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 7-SIP Module, 5 Leads Muut nimet 10016999
Käyttölämpötila -40°C ~ 90°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 81%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 33mA, 56mA 10.8V - 13.2V Input Nykyinen - Output (Max) 33mA, 56mA