Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RKZ-242005D/P
RKZ-242005D/P
RKZ-242005D/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RKZ-242005D/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RKZ-242005D/P
Valmistaja Recom Power
Kuvaus CONV DC/DC 2W 24VIN +20/-5VOUT T
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero RKZ-242005D/P Valmistaja Recom Power
Kuvaus CONV DC/DC 2W 24VIN +20/-5VOUT T Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 14956 pcs Tietolomake RKZ-xx2005D Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Working 2W
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -5V
Jännite - Tuotos 2 20V Jännite - tulo (Max) 26.4V
Jännite - Dropout (tyypillinen) 21.6V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE RKZ-xx2005D
RoHS-tila Tube Ripple Current - matala taajuus ITE (Commercial)
Polarisaatio 7-SIP Module, 5 Leads Output Configuration 2
Muut nimet 10018158 Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Valmistajan osanumero RKZ-242005D/P
line asetus 87% ominaisuudet SCP
Feature Pins 50mA, 200mA Laajennettu kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 20V -5V 50mA, 200mA 21.6V - 26.4V Input