Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP-241509D
RP-241509D
RP-241509D
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP-241509D luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP-241509D
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero RP-241509D Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 15V -9V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 10570 pcs Tietolomake RP Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 -9V Jännite - Tuotos 1 15V
Jännite - Isolation 5.2kV Jännite - tulo (Min) 21.6V
Jännite - tulo (Max) 26.4V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE RP
Virta (wattia) 1W Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case 7-DIP Module, 5 Leads Muut nimet 10017049
RP-241509D-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 2
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus -
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 33mA, 56mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 33mA, 56mA