Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Board Mount > DC DC-muuntimet > RP-243.3S/P
RP-243.3S/P
RP-243.3S/P
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta RP-243.3S/P luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero RP-243.3S/P
Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W
(Yhdysvaltain dollareina)
25 pcs
Product parameter
Osa numero RP-243.3S/P Valmistaja RECOM Power
Kuvaus DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7126 pcs Tietolomake RP Series Datasheet
Kategoria Virtalähteet - Board Mount Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 3.3V
Jännite - Isolation 5.2kV Jännite - tulo (Min) 21.6V
Jännite - tulo (Max) 26.4V Tyyppi Isolated Module
Koko / Dimension 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm) Sarja ECONOLINE RP
Virta (wattia) 1W Pakkaus Tube
Pakkaus / Case 7-SIP Module, 4 Leads Muut nimet 10011865
RP243.3S/P
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet SCP tehokkuus 70%
Yksityiskohtainen kuvaus Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 21.6V - 26.4V Input Nykyinen - Output (Max) 303mA